JRJ Medical Hurtownia medyczna online

Środki do dezynfekcji powierzchni – produkt pierwszej potrzeby

Dezynfekcja powierzchni - produkt pierwszej potrzeby!

Czas luzowania obostrzeń trwa, jednak eksperci do spraw zagrożenia epidemicznego ostrzegają, że koronawirus zostanie z nami na długi czas. Środki do dezynfekcji stają się więc absolutnym produktem pierwszej potrzeby… wszędzie.

Środki bakteriobójcze, biobójcze...

Środki do dezynfekcji – jeszcze do niedawna nie używaliśmy ich na co dzień. Mało kto zwracał uwagę czy określony preparat ma szerokie spektrum biobójcze, czy wirusobójcze. Skoro koronawirus ma pozostać realnym zagrożeniem przez długie miesiące, a nawet lata, warto mieć na uwadze środki do dezynfekcji powierzchni.

DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI MEDISEPTOL 5L ZAPACH ZIELONA HERBATA

Bezaldehydowy preparat na bazie alkoholu przeznaczony do szybkiej dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego.
Ocena klientów
5/5

DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI MEDISEPTOL 1L ZAPACH NEUTRALNY

Bezaldehydowy preparat na bazie alkoholu przeznaczony do szybkiej dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego.
Ocena klientów
5/5

Wspólny problem, wspólna walka!

Nieważne jakie jest nasze podejście do koronawirusa, bo zasady ostrożności, także te zapisane w kolejnych rozporządzeniach i zaleceniach służb, dotyczą nas wszystkich. Wybierając określone produkty pamiętajmy, że w przypadku zagrożenia koronawirusem, szczególną uwagę powinny przykuwać te, które mają określone spektrum wirusobójcze.

Powszechnie dostępne środki antybakteryjne nie są bowiem w ogóle skuteczne wobec koronawirusa. Wśród środków do dezynfekcji powierzchni, które działają na koronawirusy warto zaliczyć:

Dezynfekcja powierzchni narzędzi 1L Spirytus 96 %

Charakterystyka i zastosowanie Preparat przeznaczony do czyszczenia, dezynfekcji i mycia Nadaje się do czyszczenia sprzętu rehabilitacyjnego, szkła, stelaży łóżek, klamek, parapetów, blatów, foteli zabiegowych, narzędzi kosmetycznych Skład chemiczny Alkohol etylowy 96% Chlorheksydyna 0,5% Opakowanie Butelka 1 L
Ocena klientów
5/5

VELOX FOAM EXTRA PIANKA DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 1L

Preparat do szybkiej dezynfekcji i mycia delikatnych powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych
Ocena klientów
5/5

Dlaczego dezynfekcja powierzchni jest tak istotna?

Kolejne doniesienia epidemiologów przynoszą nam informacje, że koronawirus pozostaje aktywny na określonych powierzchniach nawet do kilku dni. Szczególnie powinniśmy uważać na powierzchnie plastikowe, stal oraz kartony. To właśnie one są tymi, których najczęściej dotykamy: przełączniki światła, klamki, balustrady, segregatory w biurze, czy klawiatura komputera.

Pamiętajmy także o specyfikacjach preparatów do dezynfekcji. Czas, w jakim następuje neutralizacja wirusa bywa bowiem różny. Środki do natychmiastowej dezynfekcji działają najszybciej.

Produkt pierwszej potrzeby każdego przedsiębiorcy

Środek do dezynfekcji o spektrum wirusobójczym powinien być stałym wyposażeniem każdego przedsiębiorcy. Chusteczki wirusobójcze zaś doskonale sprawdzą się podczas dezynfekcji wybranych produktów zakupionych w pobliskim sklepie lub markecie.

Na zakończenie...

Dezynfekcja powierzchni dotyczy dziś nie tylko gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, czy siłowni. Środek do dezynfekcji, wraz z rękawiczkami medycznymi to dziś konieczność. Konieczność, która zostanie z nami na dłużej…