JRJ Medical Hurtownia medyczna online

Zapraszamy do kontaktu

Biuro handlowe:

JRJ Medical S.C. Cichosz, Baranowska

Magazyn centralny:

JRJ Medical Robert Cichosz

Specjalista ds. sprzedaży internetowej
Natalia Gałązka

Kontakt telefoniczny

od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00

w pozostałych godzinach prosimy o kontakt e-mail:

Nr rachunku bankowego do wpłat:

(ING BANK) 81 1050 1386 1000 0091 3144 9549

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania i odpowiedzi.

Nasze produkty zamówisz wygodnie za pomocą sklepu internetowego klikając tutaj,  jak również za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro.pl (dokładna oferta – tutaj). 

W każdym wariancie czekają na Ciebie wygodne formy dostawy, jak również gwarancja jej szybkości. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami – dane do kontaktuj znajdziesz tutaj.

Na każde zamówienie masz czas na odstąpienie od umowy, wynosi on 14 dni
Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży  Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby JRJ Medical s.c. Twardowski Cichosz  (wskazany w stopce poniżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: zamowienia@jrjmedical.com.pl.   

Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w  zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw.   Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi  poniesionych przez niego dodatkowych kosztów

Formularz odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) 

Adresat:ul. Handlowa 12
84-241 Gościcino

Ja ………………………………………………….. niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy …………………………………………..  Data zawarcia umowy …………………………………………..  Imię i nazwisko …………………………………………………..  Adres ……………………………………………………………….  Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)  Data ……………………………. 

Kontakt bezpośredni telefoniczny 607 327 884 , 601 444 682

Wybierając zarówno nasz sklep, czy też kupując za pomocą allegro, masz 100% gwarancję szybkiej i bezpiecznej płatności. 

W przypadku pytań służymy pomocą – dane do kontaktuj znajdziesz tutaj.

JRJ Medical s.c., Cichosz, Baranowska
 
ul. Handlowa 12
84-241 Gościcino
 
REGON: 243146936
NIP: 645-253-67-94