fbpx

JRJ Medical Hurtownia medyczna online

Płynna glukoza – ratunek w hipoglikemii i… kacu

Płynna glukoza to jeden z najskuteczniejszych środków wspomagających w hipoglikemii (niedocukrzeniu), a więc w stanie, w którym ilość glukozy we krwi spada poniżej 3,9 mmol/l (70 mg/dl). Jak się okazuje, płynna glukoza to także znany sposób na… kaca

Glukoza jest cukrem prostym, który naturalnie występuje w wielu produktach spożywczych. Jest niezwykle ważna dla funkcjonowania ludzkiego organizmu, bowiem to ona jest głównym dostawcą energii. Utrzymanie jej właściwego poziomu zależy głównie od diety. W przypadku hipoglikemii jednak, ratunkiem okazać się może właśnie płynna glukoza.

Płynna glukoza to szybki i łatwy sposób na walkę z obniżonym poziomem glukozy we krwi. Płynna forma to odpowiedź na potrzeby pacjentów – nie trzeba jej bowiem rozpuszczać w wodzie. Użycie preparatu jest niezwykle proste. Płynna glukoza dostępna jest w saszetkach, które łatwo rozerwać wzdłuż nacięcia. Zawarty w saszetce żel wystarczy wycisnąć do ust – i gotowe!

Płynna glukoza doskonale sprawdzi się jako wsparcie w rzucaniu nałogu palenia, a także na tak zwanym kacu. Okazuje się, że przyswojony przez organizm alkohol (etanol) obniża poziom glukozy we krwi. Jej suplementacja nie tylko pozwoli nam szybciej dojść do formy, ale także wspomoże organizm w procesie detoksykacji i walki z odwodnieniem.

1 WW PŁYNNA GLUKOZA SMAK POMARAŃCZY HIPOGLIKEMIA

1WW - Płynna glukoza o smaku pomarańczowym - 10 saszetek x 12ml

Płynna Glukoza 1 WW jest nie tylko szybko działająca, ale i również łatwa w użyciu. Należy rozerwać saszetkę w miejscu nacięcia i dwoma palcami wycisnąć zawartość do ust.

CENA 20,99 zł

Każdy spadek poziomu glukozy we krwi to przykre doświadczenie. Nieważne, czy mamy do czynienia ze skutkami nadmiernego spożycia alkoholu, czy też z klasyczną hipoglikemią, to zawsze niezwykle istotnym pozostaje czas reakcji. Płynna glukoza pozwala na szybkie działanie i natychmiastowe zaaplikowanie specyfiku. Forma niewielkiej saszetki jest wyjątkowo poręczna – zmieści się w każdej torebce, czy nawet kieszeni. Płynna glukoza może nam towarzyszyć każdego dnia. W skrajnych przypadkach może nawet uratować życie.

Hurtownia medyczna JRJ Medical ma w swojej ofercie płynną glukozę o przyjemnym smaku pomarańczy. Znajdziecie ją Państwo tutaj.

Niezwykle ważnym zagadnieniem jest także fakt, że by zapobiec ponownemu spadkowi poziomu glukozy we krwi, należy przyjąć od jednej do dwóch jednostek wolno działających cukrów złożonych. Nie należy też przyjmować dużej ilości cukrów, ponieważ gwałtowny wzrost poziomu glukozy we krwi może grozić wystąpieniem kwasicy ketonowej.

JRJ Medical – Twoja hurtownia medyczna online
Przeczytaj więcej:
Środki do dezynfekcji powierzchni – produkt pierwszej potrzeby
01Cze

Środki do dezynfekcji powierzchni – produkt pierwszej potrzeby

Czas luzowania obostrzeń trwa, jednak eksperci do spraw zagrożenia epidemicznego ostrzegają, że koronawirus zostanie z nami na długi czas. Środki

Jednorazowe maseczki – co warto wiedzieć?
27Kwi

Jednorazowe maseczki – co warto wiedzieć?

Jednorazowe maseczki ochronne stały się naszą codziennością. Już nie tylko powinniśmy je nosić, a wręcz musimy, mamy taki obowiązek. Jaką

Środki ochrony osobistej w czasie epidemii. Rękawiczki jednorazowe, środki do dezynfekcji – o czym warto pamiętać?
26Mar

Środki ochrony osobistej w czasie epidemii. Rękawiczki jednorazowe, środki do dezynfekcji – o czym warto

Epidemia związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zmusiła wiele firm do zapewnienia środków ochrony osobistej, o które wcześniej nie musiały dbać.